O firmie
Bogusław Czeczotko
właściciel, ekspert ds. nieruchomości
licencja PRFN nr 22993


Każdy dzień przynosi nowe doświadczenie w pracy z Klientem. Gromadzę je od ponad dekady. Nie zamykam się na jeden rodzaj transakcji i nieruchomości.


Działam na rynku pierwotnym, gdy mieszkanie nabiera dopiero charakteru i na rynku wtórnym, gdzie często już go ma. Pośredniczę w kupnie i sprzedaży gruntów, wynajmie mieszkań i lokali w Trójmieście.

Prawda jest taka, że to Klient wyznacza granice.

To wymaga elastycznego, ale też selektywnego podejścia do ofert. Nie zamykam się na nowe wyzwania, bo wiem, że nie jedno miejsce do życia nam pisane, a ostateczny wybór zależy od wielu zmiennych. Dlatego zaczynam od rozmowy. To punkt zaczepienia i początek wspólnej drogi, która prowadzi do celu. Na stole kładę najlepsze z możliwych rozwiązań dla Klienta. Może to być klimatyczne mieszkanie w rewitalizowanej kamienicy; nowoczesna przestrzeń w apartamentowcu; mieszkanie w bloku w zacisznej dzielnicy lub grunt, na którym marzenia o domu zmieniają się w rzeczywistość.

Fundamentem współpracy z Klientem jest zaufanie. Budujemy go wspólnie. Dowodem na to jest fakt, że pierwsza transakcja, w większości przypadków, nie jest tą ostatnią. Wielu Klientów do mnie wraca. To najlepsza rekomendacja.
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.