Kawalerka dla pary lub pod wynajem - Sprzedane

lokalizacja: Pruszcz Gdański, Adama Mickiewicza

319 000 PLN

10 175 PLN / m2

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA JEDYNIE W SPRING HOUSE NIERUCHOMOŚCI !!


Mieszkanie do sprzedaży usytuowane jest na parterze w trzykondygnacyjnym budynku wielorodzinnym z podpiwniczeniem. Lokal ten składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju, co łącznie daje użytkową powierzchnię wynoszącą 31,35 m2. Warto dodać, że właściciel nieruchomości ma wyłączne prawo do korzystania z pomieszczenia w piwnicy budynku.

Jeśli chodzi o układ funkcjonalny mieszkania, to z korytarza wchodzi się bezpośrednio do przestronnego przedpokoju, który stanowi otwarty dostęp do pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Ponadto, na lewo od przedpokoju znajduje się wejście do łazienki.

Standard wykończenia mieszkania jest zadowalający. W pokoju zainstalowano panele na podłodze, ściany pokryto tynkiem, a jedna ze ścian jest z cegły. W aneksie kuchennym zastosowano glazurę na ścianach oraz terakotę na podłodze. Łazienka jest wyłożona glazurą na całej jej wysokości, natomiast podłoga to terakota. Wyposażenie łazienki obejmuje ubikację, umywalkę oraz kabinę prysznicową.

Co do instalacji, mieszkanie jest wyposażone w elektryczną, wodociągową i kanalizacyjną z sieci miejskiej oraz gazową. Ogrzewanie zapewnia centralne ogrzewanie z dwufunkcyjnego pieca gazowego, z grzejnikami żeliwnymi żeberkowymi. Okna w lokalu zostały wymienione na PCV, a budynek, w którym znajduje się mieszkanie, jest ocieplony. Stan techniczny nieruchomości jest uznawany za dobry, wymagający jedynie niewielkich prac wykończeniowych.

Zachęcam do umówienia się na prezentację tego atrakcyjnego mieszkania, oferowanego pod numerem SH202979.

Kontakt do opiekuna:

Spring House Nieruchomości

Spring House Nieruchomości
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.